Jak przykleić naklejkę na samochód i inne powierzchnie? Instrukcja

Instrukcja przyklejania naklejek wycinanych ploterowo (bez tła)

Instrukcja dotyczy zarówno naklejek z tłem, jak i tych wycinanych ploterowo bez tła za pomocą folii transportowej.

1

Oczyść dokładnie powierzchnię

Przed przystąpieniem do naklejania naklejki należy dokładnie przygotować powierzchnię docelową.

Oczyść powierzchnie od kurzu, brudu oraz odtłuść w przypadku montażu naklejki na aucie. W celu dokładnego oczyszczenia powierzchni najbardziej sprawdzi się benzyna ekstrakcyjna. Powierzchnia powinna być czysta, sucha i gładka. Odczekaj, aż powierzchnia wyschnie i zaaplikuj naklejkę

2

Przygotuj naklejkę

Upewnij się, że cały wzór naklejki jest dokładnie dociśnięty do folii transportowej. Jeśli naklejka ma drobne, cienkie elementy przygotuj raklę lub sztywną kartę i przejedź po każdym elemencie po folii transportowej, aby bez problemu odkleić naklejkę od papieru pod spodem. Przy drobnych elementach warto zwrócić na to uwagę, aby żaden element nie został na papierze po odklejeniu.

3

Odklej naklejkę z papieru

Po oczyszczeniu powierzchni i ustalenia miejsca przyklejenia naklejki , delikatnie i powoli oderwij papier ze spodu naklejki za pomocą Folii transportowej (Folia transportowa to folia, która znajduje się na naklejce i z nią powinny oderwać sie gotowe elementy naklejki od papieru)

4

Aplikacja Naklejki

Należy delikatnie przesunąć szpachelką lub palcem po całej powierzchni naklejki, aby usunąć powietrze z pod naklejki i zapewnić, że naklejka jest dobrze przyklejona.

W przypadku małej naklejki oderwij w całości papier spod spodu i nałóż na miejsce docelowe mocno dociskając poprzez folię transportową oraz przy pomocy rakli lub sztywnej karty.

W przypadku dużych naklejek oderwij tylko kawałek naklejki od papieru i stopniowo ściągaj resztę papieru dociskając do powierzchni.

instrukcja jak przykleić naklejkę 1
5

Usunięcie folii transportowej

Pod dokładnym "wprasowaniu", dociśnięciu naklejki do powierzchni naklejki, złap za róg folii transportowej i delikatnie zacznij odrywać.

W przypadku drobnych elementów naklejki może ona pozostać na folii, dlatego zalecamy wykonywać ten proces bardzo delikatnie, a jeśli nie odklei się od folii należy delikatnie pomóc jej się oderwać za pomocą na przykład nożyka.

 

TO WSZYSTKO!

instrukcja jak przykleić naklejkę 2
Koszyk
baner darmowa dostawa (1)